Načítavam web...

3D Tlač

Zaoberáme sa aj čoraz viac rozšírenou 3D tlačou. Moderné 3D tlačiarne nám ponúkajú možnosť vytlačiť akúkoľvek vec, čo si naša myseľ dokáže predstaviť v trojrozmernej veľkosti. Či už potrebuješ vytlačiť prívesok, logo alebo čokoľvek iné, naša tlačiareň sa s tým hravo popasuje. Hranice neexistujú.

Cena sa odvíja od veľkosti, materiálu a ďalších kritérií. Na výslednej cene realizácie sa dohodneme po konzultácií a prebratí návrhu.

Mám záujem o 3D tlač!
Návrh

Najskôr spoločne vytvoríme návrh Toho, ako by mal hotový výrobok vyzerať.

Modelovanie

Po dorišení dizajnu sa pustíme do 3D modelovania a následne do tlače.

Hotový produkt

Po vytlačení dokončíme posledné úpravy a Tvoj produkt bude hotový.

3d logo 3d kľúč 3d ruka 3d podložka 3d dom

3D tlač - tlač bez hraníc

Pomerne nová forma tlače, ktorá čoraz viac dobíja trh je práve 3D tlač, nakoľko ponúka tlačenie v trojrozmernom formáte, čiže po vytlačení je produkt hmatateľný. 3D tlačiarne sa tešia veľkej obľube nakoľko nekladie žiadne hranice, čo by sa nedalo vytlačiť. Stačí kvalitne premyslieť čo chceme vytlačiť, následne nadizajnovať tak, aby všetko sedelo a pasovalo a následne sa môžeme pustiť do tlače. Tlač za nás vykoná tlačiareň, na nás je len výmena materiálu keď dôjde. V 3D tlačiarni možno vytlačiť od malých podložiek na poháre, cez náradie a dekorácie až po hotové domy.

  • Množstvo farieb a materiálov.
  • Na vnútorné aj vonkajšie použitie.

Neváhaj a kontaktuj nás

My sme na spoluprácu pripravení. A ty ?

Martin, 03601
Slovensko

+421 915 940 678

+421 918 290 399

info@theSelfmade.sk

Máš záujem o 3D tlač ? Neváhaj a napíš nám.